Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında İzmir’in de olduğu 48 belediye başkan adayını daha açıkladı. Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının Hamza Dağ olduğunu duyurdu. Erdoğan, “Muhalefetin kale olarak gördüğü yerlerde zafer bizim olacak” dedi.

SAHNEYE ÇIKTILAR

Erdoğan sahneye Dağ’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, MHP İl Başkanı Veysel Şahin,  kadın ve gençlik kolları başkanlarını, milletvekillerini çağırdı.

Fevzipaşa Bulvarı baştan sona yenilendi Fevzipaşa Bulvarı baştan sona yenilendi

Daha sonra Erdoğan ve yanındakiler hep birlikte ellerini havaya kaldırdılar. Bu sırada MHP İl Başkanı Şahin eliyle bozkurt işareti yaptı.

İZMİR MESAJI: "UYAN ARTIK HAMZA DAĞ GELİYOR"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı açıklanırken, İzmir'e yönelik de mesaj verildi. Verilen mesajda "Hizmet" vurgusu yapılarak, "Yağmur yağdığında sel basan yoları yeniden inşa etmek için; yıllardır ihmal edilen İzmir'i ayağa kaldırmak için; algı değil hizmet belediyeciliği için geliyoruz. Uyan artık İzmir, işte size Hamza Dağ geliyor" ifadelerine yer verildi.

Editör: Yaren Çördük