Bergama Belediyesi, Kleopatra Güzellik Ilıcası Sosyal Tesislerinde Yeni Ilıca Cafe ve Çocuk Trafik Parkını hizmete aldı. Çocukları eğlenirken trafik konusunda bilinçlendiren Trafik Çocuk Parkı ile çocuklar, temel trafik bilgilerini küçük yaşta öğreniyor. Akülü arabaların da olduğu parkta çocuklar, kendi arabaları ile de gelebiliyor.

Bergama halkı için daha ferah ortamlarda sosyal donatı alanlarını artırdıklarını belirten Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Kadim şehrimiz Bergama’mızda yenilikler bitmiyor. Bergama Belediyesi Sosyal Tesislerini daha da güzelleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Koştu, "Göreve başladığımız günden bugüne çocuklarımız, gençlerimiz, sporcularımız için birçok yeniliği Bergama’ya kazandırdık. Birçok yeşil alan birçok spor tesisi birçok kültür-sanat tesisini Bergama’mıza kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. Bulunduğumuz bu alanda; tenis kortları, aquapark, spor tesisleri ve sosyal tesis bulunuyor. Bu alandaki yeni projelendirmelerle vatandaşımızın yanındayız. Zeytinpark’ta başlatmış olduğumuz sosyal belediyecilik sosyal tesis anlayışını bu bölgeye de taşıdık. Kafeteryamız Zeytinpark’taki tesis gibi ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile vatandaşlarımıza sunuyoruz. Çocuklarımız için trafik parkını yanı başında hizmete açıyoruz. Bergama’mız her türlü hizmetin en iyisini hak ediyor. Bundan sonra da yeni tesislerimizin açılışını hep birlikte yapacağız. Millet Bahçemiz hızla ilerliyor. Millet Bahçemizin Çamlıpark bölümü restoranı ve kafeteryasıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mıza yetiştirmek için gece gündüz çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: iha