Başkan Sandal, "Bölgenin 45 yıllık; yol, kaldırım ve trafik sorunlarını çözüyoruz. Gücümüzü ve enerjimizi halktan alıyor, Bayraklı için her zaman en iyisini yapmaya gayret ediyoruz" dedi.

Bayraklı’nın her mahallesinde vatandaşlarla buluşan ve esnaf ziyaretleri yapan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, bu kez Gümüşpala ve Nafiz Gürman Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Sandal, belediye tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Ziyaretlere Gümüşpala Muhtarı İsmail Balıkçı ile Nafiz Gürman Muhtarı Hüseyin Doğan da eşlik etti.

Bölgenin en temel sorunu olan ulaşım ve kaldırım konularında önemli adımlar attıklarını belirten Başkan Sandal, "Gümüşpala’nın otopark ve trafik sorununu hafifletmek için projeler tamamlandı. Çok kısa sürede çalışmalar başlayacak. Kaldırım ve yaya yolları İzmir Büyükşehir Belediyemizin de destekleriyle yenilenecek. Bayraklı Belediyesinin kaldırım yenileme

çalışmaları Nafiz Gürman Atatürk Caddesinden başladı. Neredeyse 45 yıllık sorunu çözüm aşamasına biz getirdik. Yapılan çalışmaların vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılanması doğru bir noktaya parmak bastığımızın göstergesi. Bayraklı; yolları, kaldırımları, meydanları ve çevre düzenlemeleriyle örnek bir ilçe haline geldi” dedi.

Kaynak: iha